درخواست خود را ثبت نمایید

   
   


مشاوره رایگان
09194873477
در سراسر کشور
1398 سه شنبه 19 آذر
 آخرین اخبار


اخبار و اطلاعیه ها

مشاوره حقوقی خانواده رایگان

مشاوره حقوقی خانواده رایگان
مشاوره حقوقی کرج جهت خانواده رایگان

موارد مربوط به حقوق مدنی خانواده مربوط به عده حقوق زن و شوهر نسبت به یکدیگر موارد مربوط به حمل مسائل وکالتی در ازدواج و طلاق و … موارد مربوط به اقامتگاه در قانون مدنی خانواده از موارد سوء معاشرت می توان به رفتار هایی اشاره داشت که در اجتماع توهین و تحقیر بحساب آمده و شامل ناسزا گفتن، تحقیر، ترک خانواده، اعتیاد به مواد مخدر و تمامی مواردی که با حسن خلق در خانواده منافات دارد.در اسلام خانواده دارای شخصیت و قوانین حقوقی، معنوی و مدنی می باشد.رفتار نیکو از تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر می باشد. در مشاوره حقوق خانواده حقوق معنوی خانواده مربوط به خسارات حیثیتی و اعتبار خانواده می باشد. ضرری که از این خسارت برای اشخاص بوجود می آید، بایستی جبران شود. بدلیل پیچیدگی ارزیابی اینگونه خسارات، قانونگذار طبق شرایط روحی و عاطفی افراد راه مناسب در محاسبه این خسارت را بر می گزینند.
امروزه با توجه به پیشرفت جامعه افراد جامعه در تعاملات خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی وکیل را احساس کنند البته گذشته از این نیاز جهت جلوگیری از تضییع حقوق افراد در آینده این امر به نظر نگارنده امری الزامی می باشد و با توجه به این امر در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور مشاوره حقوقی کرج شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که لزوم استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است.
حال در مؤسسه حقوقی جهت دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی رایگان  در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری در دسترس می باشد.
در ارتباط با اینکه تخصص هرکدام از این وکلا در چه زمینه ای است مقاله زیر به شما کمک میکند:

برای مثال در خصوص امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق .
در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن ، ضرب و شتم ، توهین و افترا ، خیانت در امانت ، اثبات خیانت در امانت ، چک کیفری ، و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن ، سرقت و قتل ، قاچاق کالا و ارز ، تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو ، وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی.

تمامی امور مشاوره حقوقی کرج و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد. فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.
موسسه حقوقی مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل حقوقی ، امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: