درخواست خود را ثبت نمایید

   
   


مشاوره رایگان
09194873477
در سراسر کشور
1398 سه شنبه 19 آذر
 آخرین اخبار


اخبار و اطلاعیه ها

مشاوره حقوقی خانواده قوه قضاییه

مشاوره حقوقی خانواده قوه قضاییه

در این گونه موارد بهتر است طرح شکایت و دیگر اقدامات لازم را به مشاوره حقوقی کرج خانواده واگذار فرمائید.

پرداخت خسارت بوجود آمده در زمینه معنوی مربوط به خانواده، با مواردی چون پرداخت دیه، تعزیرات مالی، کفاره، عذرخواهی و … می باشد.

وظیفه رسیدگی به موارد و قوانین مربوط به امور و حقوق خانواده، بر عهده دادگاه خانواده می باشد.

دعاوی خانوادگی ، ازدواج، جهیزیه، نفقه، طلاق توافقی، طلاق، حضانت ، مهریه و … می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی در کرج  رایگان است.  اما مشاوره حضوری در  با وکیل خانم یا آقا، مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد بدیهی است که محاسن مشاوره حقوقی به صورت حضوری، کامل تر و دقیق تر خواهد بود و وکیل طلاق با تمرکز بر روی صحبت های مشاوره گیرنده و پرسیدن سوالات متعدد از ایشان و اشراف به موضوع، بهترین راه حل را به موکل ارائه خواهد داد.
امروزه مشورت با متخصص هر رشته ای یک ضرورت انکار ناپذیر است. خاصه زمانی که قصد اقامه دعوی یا دفاع در پرونده ای را داشته باشیم. در این راه به اطلاعات پراکنده و جسته و گریخته نباید بسنده کرد. پرونده های مرتبط با طلاق پر از ظرایف و نکات حقوقی است. آشنایی با رویه قضایی و دادنامه های متعدد دادگاه های خانواده بدوی، دادگاه تجدید نظر، دیوان عالی کشور نقش بسیار کلیدی در چگونگی ارائه دلیل و اقامه دعوی و یا دفاع دارد.
سعی شده است به زبان ساده  حتی الامکان  اطلاعات مفیدی در خصوص مسایل مالی و غیر مالی مرتبط با زوجیت و دعاوی خانوادگی با تکیه بر رویه قضایی در اختیار خوانندگان محترم قرار گیرد که عمدتا تجارب سالهای وکالت   می باشد.

به همه خوانندگان این سطور در راستای وجدان کاری شغل وکالت  که شرافت را وثیقه سوگند قرار دادند – گوشزد می شود که طلاق و مراجعه به دادگاه تنها درمان اختلاقات زناشویی نیست به تعبیر دیگر اولین راه حل در اختلاف ها، مراجعه به وکیل و دادگاه نیستدر ابتدا نیاز است شما بهمشاوره خانواده مراجعه نمایید و اگر مشکل شما حل نشد با وکیل مشاوره حقوقی انجام دهید. متاسفانه به ویژه زوجین جوان با اندک مشاجره ای تصمیم بر جدایی می گیرند و غالبا هم هر دو یا یکی از آن ها پشیمان می شوند. یادمان باشد که طلاق حلالی است که مبغوض پروردگار است. اگر همه را ه ها را پیموده اید و صلاح کار را در اقامه دعوی می دانید   آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به هموطنان داخل و خارج از کشور در دعاوی خانوادگی می باشند.